Planta Transport
Powrót do serwisu planta.pl ↗

O firmie

 • MISJA
  Naszą misją jest zapewnienie klientom „skrojonych na miarę” usług transportowych na najwyższym poziomie. Chcemy gwarantować przy tym rodzinną atmosferę współpracy, dbałość o terminowość dostaw i najwyższą troskę o bezpieczeństwo ich ładunku. Cenimy lojalność
  i partnerskie podejście do biznesu.
 • WIZJA
  Być średniej wielkości firmą transportową, której fundamentem jest współpraca z klientami oparta na długofalowym partnerstwie w biznesie wywodzącym się ze zdrowych rodzinnych wartości.
 • Planta Transport Sp. z o.o. powstała w 2015 roku
  i wchodzi w skład działającej od 20 lat grupy Planta. Dziedziną naszej działalności jest transport. Oferujemy usługi transportowe w kraju jak i za granicą (Unia Europejska), realizowane przy użyciu własnej floty pojazdów różnych typów.
 • Gwarantujemy indywidualne podejście do potrzeb transportowych naszych klientów. Doskonale wiemy,
  że nie wszystko można ułożyć na palecie, ale wszystko można przewieść!
 • Terminowość i rzetelność dostaw to dzisiaj chleb powszedni każdego transportowca. Wiemy jak on smakuje. Dokładamy wszelkich starań, żeby nam
  i naszym klientom smakował jak najlepiej.
 • Bezpieczeństwo ładunku i pojazdu to nasze priorytety. Dlatego wszystkie samochody są 24h na dobę monitorowane przez dedykowany system GPS. Bezpieczeństwo bierne ładunków zapewnia sprzęt, w który wyposażone są pojazdy oraz nasz przeszkolony
  i doświadczony personel.
 • Dbając o środowisko naturalne rozbudowujemy naszą flotę pojazdów o samochody z silnikami spełniającymi wymagania najnowszych normy emisji spalin.

Oferta

Transport międzynarodowy

Dysponowanie nowoczesnym taborem pojazdów pozwala nam bez obaw świadczyć usługi transportowe w najdalszych zakątkach naszego kontynentu. Wozimy ładunki dla klientów krajowych jak i zagranicznych na terenie całej Unii Europejskiej.

Transport krajowy

Nasze ciężarówki przemierzając całą Europę często są także na drogach naszego kraju. Dzięki temu w ofercie usług transportowych przez nas realizowanych, z powodzeniem jesteśmy w stanie także zawrzeć transporty krajowe.

Ładunki standardowe i MEGA

Wiemy, iż klienci cenią sobie elastyczność i uniwersalność. Oddajemy do ich dyspozycji zarówno naczepy standardowe jak i naczepy typu MEGA. Dzięki temu możemy bardziej dostosować się do rosnących wymagań rynku. Nasze naczepy posiadają otwierane dachy i dostosowane są do załadunków suwnicami.

Ładunki drobnicowe

Przewozimy zarówno ładunki całopojazdowe (33 palety, 25 ton) jak i drobnicowe (już od 1 palety). W naszej flocie posiadamy samochody ciężarowe solo o DMC 12 t oraz DMC 18 t. Dodatkowo wszystkie samochody solo wyposażone są w windy załadowczo/rozładowcze, dzięki czemu jesteśmy jeszcze bardziej elastyczni.

Przewóz kontenerów morskich

Dysponujemy sprzętem do przewozu kontenerów morskich 20’, 40’, 40’ HQ. Stale realizujemy przewozy kontenerowe z portów polskich zarówno dla firm w Grupie Planta jak i dla klientów zewnętrznych.

Magazynowanie i przeładunki

Naszą misją jest „krojenie na miarę” usług transportowych. Reagując na konkretne potrzeby naszych klientów ciągle realizujemy projekty związane z magazynowaniem i przeładunkami towarów.

Aktualności

Kontakt

Planta Transport Sp. z o.o.

ul. Podlesie 27
32-830 Wojnicz
Poland

Tel: +48 601 911 116, +48 14 68 48 703
+48 539 980 424, +48 14 68 48 704
Fax: +48 14 68 48 701

E-mail: [email protected]

Polityka prywatności